Ajax, Ahmetcan Kaplan’ın Peşinde!

Ajax, Ahmetcan Kaplan’ın Peşinde!
Yayınlama: 14.07.2022
69
A+
A-

Trabzonspor transfer haberleri… Hollanda Ligi takımlarından Ajax, Trabzonspor ile geçen sezon şampiyonluk sevinci yaşayan Ahmetcan Kaplan için ilgi kağıdı gönderdi.

Geçen sezon Edgar le ve Vitor Hugo’nun sakatlanması Hüseyin Türkmen’in de formsuz olması nedeniyle teknik direktör Abdullah Avcı tarafından şans verilen ve bu şansı iyi değerlendiren Ahmetcan Kaplan’a bir takım daha talip oldu.

Ahmetcan Kaplan için gelecek teklifler değerlendiriliyor
Trabzonspor’da yapılacak stoper transferilye birlikte 4. stoper konumuna düşecek olan Ahmetcan Kaplan için gelecek teklifler değerlendirmeye alınıyor.

Spartak Moskova & Lille
Daha önce Spartak Moskova’dan 2 milyon Euro teklif alan Ahmetcan için bu teklif reddedilmiş oyuncu Fransız ekibi Lille’in radarına girmişti.

Ajax, Ahmetcan için ilgi kağıdı gönderdi
Bu girişim henüz resmiyete dökülmezken Hollanda ekiplerinden Ajax, Ahmetcan Kaplan için kulübe ilgi kağıdı gönderdi.

3 milyon Euro
Trabzonspor’a teklif yapmayı planlayan Ajax’ın kapıyı 3 milyon Euro’dan açması beklenirken Trabzonspor’un olası bir ayrılıkta oyuncudan ciddi bir bonservis beklentisi olduğu öğrenildi. Bu rakamın 6 ila 10 milyon Euro arasında olması bekleniyor.

Yazar hakkında kısa bir tanıtıcı bilgi bölümü. Yazar hakkında kısa bir tanıtıcı bilgi bölümü. Yazar hakkında kısa bir tanıtıcı bilgi bölümü.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.