hava durumu

Bugün Trabzon'da hava Parçalı Bulutlu 25°C 5 günlük hava durumu için tıklayın

14 Şubat 2017 - 9:37

yazı boyutunu küçült yazı boyutunu büyüt yazdır

Trabzon’da Üniversiteli Kızlar Sosyal Medyada Randevulaşıp Kavga Etti

Trabzon'da sosyal medya üzerinden tartışan ve ardından randevulaşan üniversite öğrencisi kızlar kavga etti. Kavgaya karışan 5 üniversite öğrencisi genç kız gözaltına alındı.

Trabzon’da Üniversiteli Kızlar Sosyal Medyada Randevulaşıp Kavga Etti

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde okuyan, farklı bölümlerinde öğrenci olduğu öğrenilen S.H, M.Y, K.T. ve E.K isimli kızlar, sosyal medya üzerinden tartışmaya başladılar.
Daha sonra kavga etmek için randevulaşan ve karşı tarafı evlerine çağıran S.H. ve M.Y. kendi evlerinde K.T. ile E.K.’ı darp etti.
Bu görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan S.H. ve M.Y. bir süre sonra polis ekipleri tarafından teknik takibe takıldı. Kısa sürede polisler tarafından gözaltına alınan öğrencilerden S.H’nin sosyal medya paylaşımı dikkat çekti.

”ÇAY MI DEMLESEYDİK? NAAAPSAYDIK…”

Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntüler büyük tepki alırken, gözaltına alınan öğrencilerden S.H. sosyal medya hesabından, “Yani evimize dövmeye gelmişler, çay mı demleseydik naaapsaydık” ifadelerini kullandı. 

”POLİS AMCALAR BİZİ ALMIŞ…”
Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri tarafından S.H., M.Y., K.T., E.K. ve N.Ç. isimli üniversite öğrencileri gözaltına alınırken, N.Ç. sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,
Twitter’da patlayan olayımızdan ötürü polis amcalar bizi almış olabilir.”  ifadelerini kullandı. 

 

2 3 1 4 5 6 7 8 10

9

Beğen & Paylaş


Facebook Yorumları

Diğer Yorumlar
 

Son Eklenen Haberler