hava durumu

Bugün Trabzon'da hava Parçalı Bulutlu 25°C 5 günlük hava durumu için tıklayın

18 Şubat 2017 - 18:27

yazı boyutunu küçült yazı boyutunu büyüt yazdır

Trabzonspor’da satılan bilet ve Passolig sayısı belli oldu !

Bordo Mavili taraftarlar biletlere akın etti.

Trabzonspor’da satılan bilet ve Passolig sayısı belli oldu !

Trabzonspor Kulübü geçtiğimiz günlerde yaptığı Passolig kampanyası ile taraftarları Pazartesi günü oynanacak olan Alanyaspor mücadelesine davet etti.

Bordo Mavili taraftarların yoğun ilgi gösterdiği bilet satışlarında  10.000 bin rakamının geçildiği öğrenildi

Hatırlanacağı üzere Trabzonspor Medikal Park Arena’nın açılış maçında karşılaştığı Gaziantepspor mücadelesinde tribün cezası almış ve tribünlerin belli bir bölümüne (stadda olan) taraftalara giriş yasağı gelmişti.

KOMBİNELERLE 10.000 BİLET

7,908 kombineli taraftarın bulunduğu Trabzonspor’da 4300 taraftar ceza almıştı. Taraftarın yoğun ilgi gösterdiği Passolig ve bilet satışında gelinen rakamın kombinelerle beraber 10.000 rakamını devirdiği öğrenildi.

PASSOLİG KAMPANYASINDAN YARARLANAN SAYI 1300

Ceza alan 4300 kombineli taraftarların kombinelerini devretmeleri halinde seyirci sayısının artacağı kaydedilirken Passolig kampanyasından yaralanan taraftar sayısının 1300 rakamını aştığı kaydedildi.

20.000 TARAFTAR BEKLENİYOR

Öte yandan Bordo Mavili taraftarların Medical Park Arena, Sadri Şener Mağaza, Ziya Bey Tesisleri ve Meydan Parkı’ndaki bilet satış noktalarından 09.00 ile 23.00 arasına kadar bilet alabileceği kaydedilirken Pazartesi günü oynanacak olan Alanyaspor mücadelesine kadar rakamın 20-25.000 rakamını bulması bekleniyor.

Beğen & Paylaş


Facebook Yorumları

Diğer Yorumlar
 

Son Eklenen Haberler