hava durumu

Bugün Trabzon'da hava Parçalı Bulutlu 25°C 5 günlük hava durumu için tıklayın

03 Mart 2017 - 12:51

yazı boyutunu küçült yazı boyutunu büyüt yazdır

1461 Trabzon hakkında flaş karar !

1461 Trabzonda yapılan olağan genel kurulunda dernek yapılanmasının feshedilmesine karar verildi.

1461 Trabzon hakkında flaş karar !

1461 Trabzon Olağan Genel Kurulu, 1461 Trabzon Tesislerimizde 37 delegenin katılımıyla gerçekleşti. Genel Kurul açılış öncesi yapılan Divan Kurulu seçiminde, Sebahattin Alemdar,Osman Arz ve İsmail İnan kongre divan kuruluna oy birliği ile getirildi.

Olağan Genel Kurula, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri Ali Riza Egemen, Okan Alemdaroğlu, Erhan Çimşir, Özer Bayraktar, 1461 Trabzon A.Ş. Başkanı Osman Aynacı ve, yönetim kurulu üyeleriyle oy kullanma hakkına sahip olan delegeler katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından yönetim kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve mali rapor okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Ayrıca gündemin bir başka maddesi olan 1461 Trabzon Derneğin feshinin görüşülmesi ve oylanması, sonucunda bu maddede oy çokluğu ile kabul edildi.

Buna göre 1461 Trabzon A.Ş olarak devam edecek bordo mavili beyazların faliiyeti, denetlemesi ve mali durumları Trabzonspor A.Ş tarafından yürütülecek. 1461 Trabzon’da üye ve delege olmayacağından dolayı 1461 Trabzon A.Ş’nin başkanı Trabzonspor tarafından belirlenecek.

Beğen & Paylaş


Facebook Yorumları

Diğer Yorumlar
 

Son Eklenen Haberler