hava durumu

Bugün Trabzon'da hava Parçalı Bulutlu 25°C 5 günlük hava durumu için tıklayın

04 Mart 2017 - 13:14

yazı boyutunu küçült yazı boyutunu büyüt yazdır

ÇAKICI, REFERANDUM İLE İLGİLİ KONUŞTU…

Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, KOAH rahatsızlığı nedeniyle gece saatlerinde 50 asker ve yoğun güvenlik önlemleri arasında acil servise kaldırıldı. Çakıcı, hastane çıkışında referandumla ilgili soruya, “Sandıktan 'evet' veya 'hayır', ne çıkarsa millet ona saygı duymak zorunda. Yoksa insanlar rahmetli Kenan Evren'in hatasına düşer” dedi.

ÇAKICI, REFERANDUM İLE İLGİLİ KONUŞTU…

Bolu’da F Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı gece saatlerinde KOAH rahatsızlığı nedeniyle Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne götürüldü.

cakici-hastaneye-kaldirildi cakici-hataneye

 
50 jandarma ve polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemi altında acil servise götürülen Alaattin Çakıcı 2 saatlik muayenenin ardından hastaneden çıkartıldı. Hastane çıkışında, gazetecilerin ‘referandumla ilgili bir şey söylemek ister misiniz?’ sorusuna Çakıcı, “Sandıktan ‘evet’ veya ‘hayır’, ne çıkarsa millet ona saygı duymak zorunda.

 

 
Yoksa insanlar rahmetli Kenan Evren’in hatasına düşer” diye konuştu. Alaattin Çakıcı, ‘oy kullanma imkanınız olsa ‘evet’ mi yoksa ‘hayır’ mı kullanırdınız’ sorusuna ise, “Mahkumum ben, Türkiye’nin bekasının yanındayım” şeklinde cevap verdi. Açıklama sonrasında cezaevi aracına bindirilen Çakıcı, polis ve jandarma ekiplerinin eskortluğunda tekrar cezaevine götürüldü.

 

alaattin-cakisi-hastaneye-kaldirildi

Beğen & Paylaş


Facebook Yorumları

Diğer Yorumlar
 

Son Eklenen Haberler