hava durumu

Bugün Trabzon'da hava Parçalı Bulutlu 25°C 5 günlük hava durumu için tıklayın

30 Nisan 2016 - 14:52

yazı boyutunu küçült yazı boyutunu büyüt yazdır

Aydın Özkurt 2.Kişisel Fotoğraf Sergisini Sanat Severlerin Beğenisine Sunuyor

Etkinlik Tarihi : 2 Mayıs 2016 - 8 Mayıs 2016 (08:oo-17:oo saatleri arası açıktır)

Mekan : Akçaabat Belediye Sanat Evi Galerisi

Aydın Özkurt 2.Kişisel Fotoğraf Sergisini Sanat Severlerin Beğenisine Sunuyor

Aydın Özkurt 2.Kişisel Fotoğraf Sergisini Sanat Severlerin Beğenisine Sunuyor.
Daha önce Karma Fotoğraflardan oluşan sergisiyle beğeni kazanan Akçaabat 17 Şubat Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Aydın Özkurt, 2. kişisel fotoğraf sergisini açmaya hazırlanıyor.
2 Mayıs 2016 Tarihleri arasında Akçaabat Belediye Sanat Evi Galerisi’nde açılacak olan sergi 8 Mayıs 2016 a kadar görücüye çıkacak.
Sürekli gelen şehit haberleri dolayısıyla, açılış töreni ve kokteyl yapılmayacak olan Fotoğraf sergisi 2 Mayıs 08:oo-17:oo saatleri arasında sanatseverlerin beğenisine sunulacaktır.

AYDIN ÖZKURT Kimdir ?

Aslen Trabzon Akçaabat Acısu Köyü nüfusuna kayıtlı olup; rahmetli babasının müfettiş olarak görev yaptığı Adapazarı Kaynarca’da 16.05.1960 tarihinde dünyaya geldi. Öğrenimine Ünye’de başlayıp Akçaabat Merkez İlkokulunu, Akçaabat Orta Okulunu bitirdi. Akçaabat Lisesi’ni tamamlarken Tütünsporda aktif olarak üç yıl futbol oynadı. Sonra üniversite hayatına Ankara 19 Mayıs Spor Akademisinin yetenek sınavlarını kazanarak başladı ve okulunu başarıyla tamamladı.
İlk görev yeri Samsun Atakum Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesiydi, Akçaabat İmam Hatip Lisesinde uzun yıl hizmet edip, Cumhuriyet İlköğretim ve Atatürk İlköğretimden sonra Akçaabat Lisesine norm fazlalığı nedeniyle geçiş yaptı. Halen Akçaabat 17 Şubat Anadolu Lisesinde görev yapmaktadır.
Melek Özkurt’la evli olup Ufuk, Atakan ve Elif adında 3 çocuğu vardır.

Spor yapmak, gezmek, sihirbazlık sanatı ya da illüzyon ile ilgilenmek, balık avcılığı ve fotoğraf çekmek özel zevkleri arasındadır.
Fotoğrafçılık ile uğraşmaya 1975 yılından beri gerek Foto Kemalin yanında, gerekse özel meraktan yada tutku ile bağlılığından başlamış, hala devam etmektedir.

İlk fotoğraf sergisini 28 Aralık 2012 ve 5 Ocak 2013 tarihlerinde Akçaabat Belediyesi Sergi Sarayında açtı.

17 Şubat Akçaabat’ın Kurtuluşu münasebetiyle düzenlenen karma fotoğraf sergisine katkıda bulundmuştur.

17 Şubat Anadolu lisesince Akçaabat foto safari adlı tüm istekli okullarımızın katılımıyla gerçekleşen ‘Orta Mahalle’ konulu fotoğraf çekme etkinliğin de görev aldı, ayrıca fotoğrafları da sergilendi.

Akçaabat Belediyesinin 23. uluslararası müzik ve halk oyunları festivalinde 2. resim çalıştayı ile aynı anda düzenlenen karma fotoğraf sergisi etkinliğine katılmıştır.

aydın özkurt (2)

Beğen & Paylaş


Facebook Yorumları

Diğer Yorumlar
 

Son Eklenen Haberler